Napadení cizím psem

K náhlému napadení cizím zvířetem, zejména psem ve vlastnictví jiné osoby, nedochází ojediněle. K tomu, aby vznikl nárok na náhradu škody způsobenou zvířetem, musí dojít k naplnění tří předpokladů, kterými jsou útok psa, zranění poškozené osoby a příčinná souvislost. Odpovědnou osobou je vždy vlastník zvířete a jeho povinností je, aby psa či jiné zvíře ve svém vlastnictví dostatečně zabezpečil a zajistil, aby jiným nezpůsobilo škodu či újmu na zdraví.

Víte, na co máte nárok?

Pokud událost naplňuje zmíněné předpoklady, po vlastníkovi psa či jiného zvířete můžete žádat náhradu věcné škody, nákladů spojených s péčí o zdraví a taktéž nemajetkovou újmu v podobě doposud vytrpěné bolesti, psychické újmy a trvalých následků.

Obraťte se na nás a my vám pomůžeme vymoci odpovídající odškodnění, na které máte nárok.

Zadejte vaše jméno a telefon, ozveme se vám

Jak to funguje?

Zavoláme
Vám

Po obdržení Vašeho dotazu Vás co nejdříve kontaktujeme.

Zašlete nám
podklady

Poskytnete nám základní podklady k řešené události. Preferujeme elektronickou formu, ale zvládneme to i jinak.

Případ bezplatně analyzujeme

Rychle a bez jakýchkoliv poplatků. Během pár pracovních dnů se Vám ozveme s návrhem dalšího postupu.

Převezmeme
zastoupení

Pokud Vám budeme schopni pomoci, podepíšeme smluvní dokumentaci a pustíme se do toho.

Vymůžeme adekvátní odškodnění

S pomocí zkušených advokátů pro Vás vymůžeme nejvyšší možné odškodnění.
V naší společnosti naleznete profesionálního a empatického partnera.

Odměnu si zasloužíme pouze v případě úspěchu

Smluvenou odměnu si nárokujeme pouze v případě úspěšně vymoženého odškodnění. Pokud pro Vás nic nevymůžeme, nic nám neplatíte.

Proč spolupracovat zrovna s námi?

Články

Hodnota bodu bolestného 2020

Prakticky nejčastějším dotazem poškozených je, jaká je v daném roce správná hodnota bodu bolestného u odškodnění utrpěné újmy na zdraví. Při stanovování správné hodnoty bolestného je třeba rozlišovat,

Číst dále

Jak zvýšit odškodnění bolesti?

Základní náhradu nemajetkové újmy, která je poskytována poškozeným při odškodnění újmy na zdraví, představuje odškodnění bolesti. Při výpočtu bolestného vychází pojišťovny z mechanismu stanoveného Metodikou Nejvyššího soudu

Číst dále

Konzultace zdarma
Vyplňte dotazník a my se vám brzy ozveme

Reference

Velice doporučuji se v případě problémů na 1.zdravotní obrátit. Společnost mě profesionálně zastupovala při vymáhání odškodnění újmy na zdraví utrpěné v důsledku pochybení zdravotnického zařízení. S její pomocí jsem získala adekvátní odškodnění.

B. Brousilová

Praha

Společnost První zdravotní poradenská mi získala odpovídající odškodnění za újmu na zdraví, kterou jsem utrpěla následkem nezaviněné nehody na lyžích způsobené cizincem. Za všechny služby s tím spojené moc děkuji.

I. Krubertová

Poděbrady

S profesionální pomocí První zdravotní jsem se domohla adekvátního odškodnění újmy na zdraví utrpěné při dopravní nehodě.  

A. Žemlová

Újezdeček

Společnost První zdravotní poradenská mě profesionálně zastupovala při vymáhání odškodnění újmy na zdraví utrpěné v důsledku nezaviněné dopravní nehody. S její pomocí jsem získala adekvátní odškodnění. Do budoucna vím, kam se mohu v případě potřeby znovu obrátit.

M. Granečná

Ostrava

Se službami První zdravotní jsem byla nadmíru spokojená. Pomohli mi v situaci po úraze, kdy jsem byla v nesnázích a vymohli pro mě adekvátní odškodnění v důsledku utrpěné újmy na zdraví způsobené pádem na neupraveném chodníku. Moc děkuji za lidskost, nadstandardní jednání a dokonalou komunikaci.

N. Svobodová

Zlín