Pochybení zdravotníka

Pochybilo zdravotnické zařízení, lékař či zdravotnický pracovník při poskytování zdravotní péče a byla vám tímto jednáním způsobena újma na zdraví?
Došlo v důsledku pochybení poskytovatele zdravotnických služeb k úmrtí osoby blízké?

Odškodnit újmu na zdraví, k níž došlo v důsledku poskytování zdravotní péče, lze za předpokladu, že postup zdravotnických pracovníků nebyl v souladu s poznatky lékařské vědy a pravidly příslušného oboru, tedy postup poskytovatele zdravotnických služeb byl v rozporu se zákonem.

K nejzávažnějším pochybením ve zdravotnictví dochází zejména v odvětví porodnictví, kdy důsledky protiprávního počínání bývají zpravidla fatální jak pro dítě, tak pro matku, ale i celou rodinu.

Pokud se domníváte, že jste utrpěli újmu na zdraví následkem pochybení zdravotnického pracovníka, obraťte se na nás a my vám zajistíme znalce z příslušného odvětví. Znalecký posudek pro stanovení postupu lege artis či non lege artis je zcela zásadním podkladem pro další postup a vymáhání souvisejícího odškodnění. V případě, že váš případ převezmeme, vymůžeme pro vás adekvátní odškodnění.

Zadejte vaše jméno a telefon, ozveme se vám

S čím vám můžeme pomoci?

Zranění, trvalé následky

Utrpěli jste následkem pochybení zdravotníka zranění či přetrvávají zdravotní obtíže po delší dobu?
Zjistěte, jak získat adekvátní odškodnění.

Úmrtí

Přišli jste v důsledku pochybení zdravotníka o osobu blízkou?
Zjistěte, na co máte nárok.

Ušlý
příjem

Došlo při léčbě zranění k výpadku vašich příjmů? Neumožňuje vám zranění vrátit se do práce? Zjistěte, v jaké výši náhradu vymáhat.

Jak to funguje?

Zavoláme
vám

Po obdržení vašeho dotazu vás co nejdříve kontaktujeme.

Zašlete nám
podklady

Poskytnete nám základní podklady k řešené události, především kompletní zdravotnickou dokumentaci.

Případ analyzujeme a zajistíme znalce

Rychle a bez jakýchkoliv poplatků. Po obdržení dokumentace pro vás zajistíme znalce z příslušného zdravotnického odvětví, který stanoví, zda došlo k pochybení zdravotníka.

Převezmeme
zastoupení

Pokud vám budeme schopni pomoci, uzavřeme smluvní dokumentaci a pustíme se do toho.

Vymůžeme adekvátní odškodnění

S pomocí zkušených advokátů pro vás vymůžeme nejvyšší možné odškodnění.
S naší společností máte garanci úspěchu.

Odměnu si zasloužíme pouze v případě úspěchu

Smluvenou odměnu si nárokujeme pouze v případě vymoženého odškodnění. Pokud pro vás nevymůžeme žádné odškodnění, nic nám neplatíte.

Proč spolupracovat zrovna s námi?

Články

Hodnota bodu bolestného 2020

Prakticky nejčastějším dotazem poškozených je, jaká je v daném roce správná hodnota bodu bolestného u odškodnění utrpěné újmy na zdraví. Při stanovování správné hodnoty bolestného je třeba rozlišovat,

Číst dále

Konzultace zdarma
Vyplňte dotazník a my se vám ozveme zpět

Reference

Velice doporučuji se v případě problémů se na 1.zdravotní obrátit. Společnost mě profesionálně zastupovala při vymáhání odškodnění újmy na zdraví utrpěné v důsledku pochybení zdravotnického zařízení. S její pomocí jsem získala adekvátní odškodnění.

B. Brousilová

Praha

Společnost První zdravotní poradenská mi získala odpovídající odškodnění za újmu na zdraví, kterou jsem utrpěla následkem nezaviněné nehody na lyžích způsobené cizincem. Za všechny služby s tím spojené moc děkuji.

I. Krubertová

Poděbrady

S profesionální pomocí První zdravotní jsem se domohla adekvátního odškodnění újmy na zdraví utrpěné při dopravní nehodě.  

A. Žemlová

Újezdeček

Společnost První zdravotní poradenská mě profesionálně zastupovala při vymáhání odškodnění újmy na zdraví utrpěné v důsledku nezaviněné dopravní nehody. S její pomocí jsem získala adekvátní odškodnění. Do budoucna vím, kam se mohu v případě potřeby znovu obrátit.

M. Granečná

Ostrava

Se službami První zdravotní jsem byla nadmíru spokojená. Pomohli mi v situaci po úraze, kdy jsem byla v nesnázích a vymohli pro mě adekvátní odškodnění v důsledku utrpěné újmy na zdraví způsobené pádem na neupraveném chodníku. Moc děkuji za lidskost, nadstandardní jednání a dokonalou komunikaci.

N. Svobodová

Zlín