Jsme váš spolehlivý partner v těžkých životních situacích

Nehradíte nic předem – odměna nám náleží pouze v případě, že pro vás odškodnění úspěšně vymůžeme. 

Zajistíme vám maximální kompenzaci újmy na zdraví.

Okamžité vyplacení části nároku až do výše 150 000 Kč

V některých případech bezúročně vyplácíme část nároku ihned po prostudování a přebrání případu. Pro více informací klikněte na odkaz níže a požádejte o bezplatné posouzení vašeho případu.

S čím se na nás můžete obrátit?

Dopravní nehoda

Utrpěli jste újmu na zdraví při nezaviněné dopravní nehodě jako řidič, spolujezdec nebo chodec? Ať už k nehodě došlo v autě, na motorce, na kole, či v hromadném dopravním prostředku, zajistíme vám profesionální služby vedoucí k maximálnímu odškodnění. 

Pracovní úraz

Zranili jste se při výkonu práce nebo jste utrpěli újmu na zdraví v důsledku nemoci z povolání? Rádi se na váš případ podrobně podíváme a vyhodnotíme možnosti spolupráce. 

Pochybení zdravotníka

Došlo ke způsobení újmy na zdraví následkem pochybení zdravotnického zařízení, lékaře nebo jiného zdravotnického personálu? V takovém případě vám zajistíme potřebný znalecký posudek a váš nárok proti poskytovateli zdravotnických služeb vymůžeme. 

Odškodnění za úmrtí

Přišli jste o osobu blízkou v důsledku dopravní nehody, pracovního úrazu, nemoci z povolání, pochybení zdravotníka či jiné škodní události? Aktuální právní úprava přiznává pozůstalým téměř obdobnou výši náhrad nezávisle na konkrétní příčině úmrtí. 

Oběť trestného činu

Stali jste se obětí trestného činu a byla vám tímto činem způsobena újma na zdraví? Víme, že utrpěnou nemajetkovou újmu nemůže zcela odčinit žádná částka, ale peněžitá satisfakce vám může pomoci překonat složité životní období. 

Sportovní úraz

Utrpěli jste zranění při sportovních aktivitách? Srazil vás lyžař nebo došlo k újmě na zdraví při profesionálním sportovním utkání? Pakliže budou splněny předpoklady pro vznik odpovědnosti škůdce, můžete požadovat odškodnění za zranění, ušlý příjem či trvalé následky.

Úraz dítěte

Došlo ke zranění vašeho dítěte ve školce, škole či při aktivitách organizovaných školským zařízením? Zranilo se vaše dítě v zábavním centru? V takovém případě vám pomůžeme s uplatněním adekvátního odškodnění od daného provozovatele. 

Úraz či nehoda v zahraničí

Stal se vám úraz v zahraničí? Byli jste v cizině účastníky nezaviněné dopravní nehody? Utrpěli jste újmu na zdraví při zájezdu organizovaném cestovní kanceláří? Stal se vám pracovní úraz mimo Českou republiku? Díky naší síti spolupracujících advokátů vám zajistíme profesionální poradenství a špičkové právní zastoupení. 

Nemějte obavy a kontaktujte nás i v případě, že vám byla způsobena újma na zdraví osobou blízkou. K situaci vždy přistupujeme empaticky a chráníme práva všech zúčastněných.

U dopravních nehod navíc platí, že pokud nehodu zaviní řidič a zraněným je jeho spolujezdec, tak má tento spolujezdec nárok na plné odškodnění z povinného ručení viníka nehody. Náhrada je tak možná bez dalšího potrestání viníka. 

Jak to funguje?

Zavoláme
Vám

Po obdržení Vašeho dotazu Vás co nejdříve kontaktujeme.

Zašlete nám
podklady

Poskytnete nám základní podklady k řešené události. Preferujeme elektronickou formu, ale zvládneme to i jinak.

Případ bezplatně analyzujeme

Rychle a bez jakýchkoliv poplatků. Během pár pracovních dnů se Vám ozveme s návrhem dalšího postupu.

Převezmeme
zastoupení

Pokud Vám budeme schopni pomoci, podepíšeme smluvní dokumentaci a pustíme se do toho.

Vymůžeme adekvátní odškodnění

S pomocí zkušených advokátů pro Vás vymůžeme nejvyšší možné odškodnění.
V naší společnosti naleznete profesionálního a empatického partnera.

Odměnu si zasloužíme pouze v případě úspěchu

Smluvenou odměnu si nárokujeme pouze v případě úspěšně vymoženého odškodnění. Pokud pro Vás nic nevymůžeme, nic nám neplatíte.

Proč spolupracovat zrovna s námi?

Reference

Velice doporučuji se v případě problémů na 1.zdravotní obrátit. Společnost mě profesionálně zastupovala při vymáhání odškodnění újmy na zdraví utrpěné v důsledku pochybení zdravotnického zařízení. S její pomocí jsem získala adekvátní odškodnění.

B. Brousilová

Praha

Společnost První zdravotní poradenská mi získala odpovídající odškodnění za újmu na zdraví, kterou jsem utrpěla následkem nezaviněné nehody na lyžích způsobené cizincem. Za všechny služby s tím spojené moc děkuji.

I. Krubertová

Poděbrady

S profesionální pomocí První zdravotní jsem se domohla adekvátního odškodnění újmy na zdraví utrpěné při dopravní nehodě.  

A. Žemlová

Újezdeček

Společnost První zdravotní poradenská mě profesionálně zastupovala při vymáhání odškodnění újmy na zdraví utrpěné v důsledku nezaviněné dopravní nehody. S její pomocí jsem získala adekvátní odškodnění. Do budoucna vím, kam se mohu v případě potřeby znovu obrátit.

M. Granečná

Ostrava

Se službami První zdravotní jsem byla nadmíru spokojená. Pomohli mi v situaci po úraze, kdy jsem byla v nesnázích a vymohli pro mě adekvátní odškodnění v důsledku utrpěné újmy na zdraví způsobené pádem na neupraveném chodníku. Moc děkuji za lidskost, nadstandardní jednání a dokonalou komunikaci.

N. Svobodová

Zlín

Články

Dopravní nehoda v pracovní době

Nezaviněná dopravní nehoda na pracovní cestě nebo při výkonu práce v pracovní době se může přihodit každému zaměstnanci. Nezřídka se setkáváme s dotazy, zda se bude jednat o pracovní

Číst dále

Nároky spolujezdce při autonehodě

Při dopravních nehodách dochází ve většině případů nejen ke zraněním řidiče, ale rovněž i osoby spolujezdce. Spolujezdec může při dopravní nehodě dokonce utrpět závažnější zranění než řidič

Číst dále

Spolupracujeme se zkušeným týmem expertů z advokátní kanceláře KLB Legal, s.r.o.

David Kuboň

JUDr. David Kuboň

Petr Budzinski

Mgr. Petr Budzinski

Monika Skalová

Mgr. Monika Skalová

Mgr. Vojtěch Hanzal

Mgr. Vojtěch Hanzal

Kateřina Levá

Kateřina Levá

Anna Bíbová

Anna Bíbová

Mgr. Sandra Kuncová

Veronika Valuchová

Veronika Valuchová

Anna Bíbová

Anna Bíbová