Nehody v zahraničí

Stali jste se účastníkem dopravní nehody v zahraničí a byla vám touto nezaviněnou nehodou způsobena újma na zdraví či došlo k úmrtí osoby blízké? Utrpěli jste zranění při srážce na lyžích a viníkem nehody je cizinec? Zranili jste se během zájezdu organizovaného cestovní kanceláří?

Škodní události se vznikem zranění, k nimž dojde v zahraničí, jsou zcela pochopitelně spojeny s řadou otázek. Kdo ponese za protiprávní jednání odpovědnost? Jaká jsou má práva? Na koho se mám se svými nároky obrátit a co mohu vlastně požadovat? Mít po svém boku zkušenou společnost s přeshraničními spory je nezbytné již od samého počátku.

Prostřednictvím mezinárodní sítě specialistů z Global Justice Network jsme schopni zajistit právní zastoupení v řadě zemí EU, či například v USA, Kanadě, Turecku. Spolupracujeme s úspěšnými zahraničními advokáty, kteří mají mnohaleté zkušenosti s odškodňováním újmy na zdraví vzniklé při dopravní nehodě.

Pokud se vám nebo vašim příbuzným či známým stala nehoda v zahraničí, neváhejte nás
kontaktovat.

Zadejte vaše jméno a telefon, ozveme se vám

Jak to funguje?

Zavoláme
vám

Po obdržení vašeho dotazu vás co nejdříve kontaktujeme.

Zašlete nám
podklady

Poskytnete nám základní podklady k řešené události. Preferujeme elektronickou formou, ale zvládneme to i jinak.

Případ bezplatně analyzujeme

Rychle a bez jakýchkoliv poplatků. Během pár pracovních dnů se vám ozveme s návrhem dalšího postupu.

Převezmeme
zastoupení

Pokud vám budeme schopni pomoci, uzavřeme smluvní dokumentaci a pustíme se do toho.

Vymůžeme adekvátní odškodnění

S pomocí zkušených advokátů pro vás vymůžeme nejvyšší možné odškodnění.
S naší společností máte garanci úspěchu.

Odměnu si zasloužíme pouze v případě úspěchu

Smluvenou odměnu si nárokujeme pouze v případě vymoženého odškodnění. Pokud pro vás nevymůžeme žádné odškodnění, nic nám neplatíte.

Proč spolupracovat zrovna s námi?

Články

Jak zvýšit odškodnění bolesti?

Základní náhradu nemajetkové újmy, která je poskytována poškozeným při odškodnění újmy na zdraví, představuje odškodnění bolesti. Při výpočtu bolestného vychází pojišťovny z mechanismu stanoveného Metodikou Nejvyššího soudu

Číst dále

Konzultace zdarma
Vyplňte dotazník a my se vám ozveme zpět

Reference

Velice doporučuji se v případě problémů se na 1.zdravotní obrátit. Společnost mě profesionálně zastupovala při vymáhání odškodnění újmy na zdraví utrpěné v důsledku pochybení zdravotnického zařízení. S její pomocí jsem získala adekvátní odškodnění.

B. Brousilová

Praha

Společnost První zdravotní poradenská mi získala odpovídající odškodnění za újmu na zdraví, kterou jsem utrpěla následkem nezaviněné nehody na lyžích způsobené cizincem. Za všechny služby s tím spojené moc děkuji.

I. Krubertová

Poděbrady

S profesionální pomocí První zdravotní jsem se domohla adekvátního odškodnění újmy na zdraví utrpěné při dopravní nehodě.  

A. Žemlová

Újezdeček

Společnost První zdravotní poradenská mě profesionálně zastupovala při vymáhání odškodnění újmy na zdraví utrpěné v důsledku nezaviněné dopravní nehody. S její pomocí jsem získala adekvátní odškodnění. Do budoucna vím, kam se mohu v případě potřeby znovu obrátit.

M. Granečná

Ostrava

Se službami První zdravotní jsem byla nadmíru spokojená. Pomohli mi v situaci po úraze, kdy jsem byla v nesnázích a vymohli pro mě adekvátní odškodnění v důsledku utrpěné újmy na zdraví způsobené pádem na neupraveném chodníku. Moc děkuji za lidskost, nadstandardní jednání a dokonalou komunikaci.

N. Svobodová

Zlín