Pracovní úraz

Zranili jste se při výkonu práce? Způsobil vám újmu na zdraví jiný zaměstnanec? Utrpěli jste újmu na zdraví následkem nemoci z povolání? Přišli jste v důsledku pracovního úrazu či nemoci z povolání o osobu blízkou?

Pracovní úraz může potkat kohokoliv bez ohledu na profesi a druh vykonávané práce. Pokud se při výkonu práce zraníte či se u vás rozvine nemoc z povolání, máte nárok požadovat odškodnění újmy na zdraví ze zákonného pojištění zaměstnavatele.

Každý zaměstnavatel je ze zákona povinný uzavřít pojištění pro případ své odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnanci při pracovním úrazu nebo nemoci z povolání. Za vzniklou škodu přitom zodpovídá bez ohledu na to, zda ji přímo zavinil či nikoliv. Není tedy důvod se obávat, že by váš zaměstnavatel neměl dostatek finančních prostředků na plné odškodnění.

Nároky poškozeného vzniklé v důsledku pracovního úrazu či nemoci z povolání mohou dosahovat značných částek, proto se svého nároku na spravedlivé odškodnění nikdy nevzdávejte. Pomůžeme vám zorientovat se ve spleti paragrafů a zajistíme vám profesionální pomoc při vymáhání odškodnění.

Zadejte vaše jméno a telefon, ozveme se vám

Víte, na co máte nárok?

Zranění, trvalé následky

Utrpěli jste následkem pochybení zdravotníka zranění či přetrvávají zdravotní obtíže po delší dobu?
Zjistěte, jak získat adekvátní odškodnění.

Úmrtí

Přišli jste v důsledku pochybení zdravotníka o osobu blízkou?
Zjistěte, na co máte nárok.

Ztráta
na výdělku

Došlo při léčbě zranění k výpadku vašich příjmů? Neumožňuje vám zranění vrátit se do práce? Zjistěte, v jaké výši náhradu vymáhat.

Jak to funguje?

Zavoláme
vám

Po obdržení vašeho dotazu vás co nejdříve kontaktujeme.

Zašlete nám
podklady

Poskytnete nám základní podklady k řešené události. Preferujeme elektronickou formou, ale zvládneme to i jinak.

Případ bezplatně analyzujeme

Rychle a bez jakýchkoliv poplatků. Během pár pracovních dnů se vám ozveme s návrhem dalšího postupu.

Převezmeme
zastoupení

Pokud vám budeme schopni pomoci, uzavřeme smluvní dokumentaci a pustíme se do toho.

Vymůžeme adekvátní odškodnění

S pomocí zkušených advokátů pro vás vymůžeme nejvyšší možné odškodnění.
S naší společností máte garanci úspěchu.

Odměnu si zasloužíme pouze v případě úspěchu

Smluvenou odměnu si nárokujeme pouze v případě vymoženého odškodnění. Pokud pro vás nevymůžeme žádné odškodnění, nic nám neplatíte.

Proč spolupracovat zrovna s námi?

Články

Pracovní úrazy – Q&A

Co rozumět pracovním úrazem? Zákon definuje pracovní úraz jako poškození zdraví, ke kterému došlo nezávisle na jeho vůli krátkodobým, náhlým a násilným působením zevních vlivů při plnění

Číst dále

Hodnota bodu bolestného v roce 2021

Při určování hodnoty bodu bolestného při utrpění újmy na zdraví je nutno rozlišovat, zdali bude újma posuzována podle zákoníku práce nebo podle občanského zákoníku. Podle zákoníku

Číst dále

Hodnota bodu bolestného 2020

Prakticky nejčastějším dotazem poškozených je, jaká je v daném roce správná hodnota bodu bolestného u odškodnění utrpěné újmy na zdraví. Při stanovování správné hodnoty bolestného je třeba rozlišovat,

Číst dále

Konzultace zdarma
Vyplňte dotazník a my se Vám ozveme zpět

Reference

Velice doporučuji se v případě problémů se na 1.zdravotní obrátit. Společnost mě profesionálně zastupovala při vymáhání odškodnění újmy na zdraví utrpěné v důsledku pochybení zdravotnického zařízení. S její pomocí jsem získala adekvátní odškodnění.

B. Brousilová

Praha

Společnost První zdravotní poradenská mi získala odpovídající odškodnění za újmu na zdraví, kterou jsem utrpěla následkem nezaviněné nehody na lyžích způsobené cizincem. Za všechny služby s tím spojené moc děkuji.

I. Krubertová

Poděbrady

S profesionální pomocí První zdravotní jsem se domohla adekvátního odškodnění újmy na zdraví utrpěné při dopravní nehodě.  

A. Žemlová

Újezdeček

Společnost První zdravotní poradenská mě profesionálně zastupovala při vymáhání odškodnění újmy na zdraví utrpěné v důsledku nezaviněné dopravní nehody. S její pomocí jsem získala adekvátní odškodnění. Do budoucna vím, kam se mohu v případě potřeby znovu obrátit.

M. Granečná

Ostrava

Se službami První zdravotní jsem byla nadmíru spokojená. Pomohli mi v situaci po úraze, kdy jsem byla v nesnázích a vymohli pro mě adekvátní odškodnění v důsledku utrpěné újmy na zdraví způsobené pádem na neupraveném chodníku. Moc děkuji za lidskost, nadstandardní jednání a dokonalou komunikaci.

N. Svobodová

Zlín