[text-blocks id=”claim-box1-en” plain=”1″]

Zranilo se Vaše dítě při vyučování, školním výletě nebo lyžařském výcviku? Jsme připraveni důrazně vymáhat odškodnění újmy na zdraví způsobené Vašemu dítěti. Školská zařízení jsou ze zákona povinny být pojištěny pro případ školních úrazů.

child

Příklady konkrétních případů

Školní výlet, z počátku obyčejný, jako stovky jiných, které jsme jako malé děti taktéž prožily. Ale v důsledku pochybení pedagogického dozoru utrpělo dítě těžký úraz mozku, jehož výsledkem je jeho plná invalidita. Veškerý potenciál pro životní rozvoj byl újmou na zdraví ztracen.

Rodina se musela na celý život přizpůsobit této tragické události. Těžko si představit obětování a život takto postižené rodiny se všemi problémy s tímto spojenými. V rámci soudního boje bylo získáno odškodnění újmy na zdraví v částce přesahující 15.000.000,- Kč.

Rozhodnutí Krajského soudu v Českých Budějovicích sp. zn. 7 Co 1101/2007 ze dne 6. 6. 2007.

Jaký je náš postup

Zajistíme pro Vás veškeré jednání se školou a pojišťovnou až ke konečnému vymožení odškodnění újmy na zdraví, a to mimosoudní nebo soudní cestou.

Co od vás potřebujeme

Veškerou dokumentaci, kterou máte k dispozici ke školnímu úrazu, včetně případné komunikace s pojišťovnou. Nemáte-li žádné podklady, nevadí, pomůžeme Vám je zajistit.

Osobní konzultace s odborníky

Jsme Vám k dispozici vždy v pondělí až pátek od 8.30 do 17.00 hod.

Abychom se Vám mohli plně věnovat, dohodněte si prosím termín Vaší návštěvy v naší kanceláři vždy předem telefonicky na čísle 733 608 091 nebo odešlete kontaktní formulář.