Revize odškodnění

Nejste si jisti, zda vám pojišťovna v rámci šetření nezaviněné dopravní nehody poskytla odpovídající odškodnění újmy na zdraví?

Snížila vám požadované odškodnění újmy na zdraví nebo ho zcela odmítla?  

S námi můžete získat odškodnění, na které máte nárok.

Zadejte vaše jméno a telefon, ozveme se vám

Z odškodňovací praxe:

Ne zcela ojediněle dochází k tomu, že pojišťovna na počátku trestního řízení vedeného vůči viníkovi nehody krátí pojistné plnění z povinného ručení s odůvodněním, že poškozený se měl svou vinou na dopravní nehodě spoluúčastnit. V této nepříjemné situaci jsme připraveni vám zajistit účinné právní zastoupení v trestním řízení, případně zajistit znalecké posudky a prokázat, že máte nárok na doplatek odškodnění v plné výši.

Často se na nás také obracejí poškození, kterým pojišťovna značně krátila odškodnění trvalých zdravotních následků. Takto poskytnutá náhrada škody z povinného ručení ani zdaleka nekompenzovalo dopad do současného života poškozeného. Klientovi jsme zajistili znalecký posudek k ohodnocení trvalých následků, s nímž jsme se obrátili na pojišťovnu. Díky znaleckému posudku a vhodné argumentaci jsme klientovi získali adekvátní odškodnění.

Jak to funguje?

Zavoláme
vám

Po obdržení vašeho dotazu vás co nejdříve kontaktujeme.

Zašlete nám
podklady

Poskytnete nám základní podklady k řešené události. Preferujeme elektronickou formou, ale zvládneme to i jinak.

Případ bezplatně analyzujeme

Rychle a bez jakýchkoliv poplatků. Během pár pracovních dnů se vám ozveme s návrhem dalšího postupu.

Převezmeme
zastoupení

Pokud vám budeme schopni pomoci, uzavřeme smluvní dokumentaci a pustíme se do toho.

Vymůžeme adekvátní odškodnění

S pomocí zkušených advokátů pro vás vymůžeme nejvyšší možné odškodnění.
S naší společností máte garanci úspěchu.

Odměnu si zasloužíme pouze v případě úspěchu

Smluvenou odměnu si nárokujeme pouze v případě vymoženého odškodnění. Pokud pro vás nevymůžeme žádné odškodnění, nic nám neplatíte.

Proč spolupracovat zrovna s námi?

Články

Konzultace zdarma
Vyplňte dotazník a my se vám ozveme zpět

Reference

Velice doporučuji se v případě problémů se na 1.zdravotní obrátit. Společnost mě profesionálně zastupovala při vymáhání odškodnění újmy na zdraví utrpěné v důsledku pochybení zdravotnického zařízení. S její pomocí jsem získala adekvátní odškodnění.

B. Brousilová

Praha

Společnost První zdravotní poradenská mi získala odpovídající odškodnění za újmu na zdraví, kterou jsem utrpěla následkem nezaviněné nehody na lyžích způsobené cizincem. Za všechny služby s tím spojené moc děkuji.

I. Krubertová

Poděbrady

S profesionální pomocí První zdravotní jsem se domohla adekvátního odškodnění újmy na zdraví utrpěné při dopravní nehodě.  

A. Žemlová

Újezdeček

Společnost První zdravotní poradenská mě profesionálně zastupovala při vymáhání odškodnění újmy na zdraví utrpěné v důsledku nezaviněné dopravní nehody. S její pomocí jsem získala adekvátní odškodnění. Do budoucna vím, kam se mohu v případě potřeby znovu obrátit.

M. Granečná

Ostrava

Se službami První zdravotní jsem byla nadmíru spokojená. Pomohli mi v situaci po úraze, kdy jsem byla v nesnázích a vymohli pro mě adekvátní odškodnění v důsledku utrpěné újmy na zdraví způsobené pádem na neupraveném chodníku. Moc děkuji za lidskost, nadstandardní jednání a dokonalou komunikaci.

N. Svobodová

Zlín