Jiné úrazy

Utrpěli jste zranění při pádu na nedostatečně označené komunikaci?
Napadl vás cizí pes?
Byla vám způsobena újma v důsledku jiné škodní události?

Stal se vám jiný úraz, který zavinila druhá osoba? Domáhat se odškodnění újmy na zdraví můžete po jiné osobě, která nese vinu za vaše zranění. Incident je nutné náležitě zdokumentovat a řešit co nejdříve.
Pokud například utrpíte újmu na zdraví při pádu na nedostatečně označené komunikaci v důsledku závady ve schůdnosti, odpovídat za vám způsobenou újmu na zdraví bude vlastník této komunikace.
Napadl vás cizí pes a vznikla vám tímto útokem újma na zdraví? Pak se můžete domáhat odškodnění zranění po vlastníku tohoto psa.
Pokud se prokáže, že daný subjekt nese na vašem zranění vinu, můžete se tedy domáhat odškodnění újmy na zdraví, konkrétně bolestného, ztráty na výdělku, nákladů spojených s péčí o zdraví či v případě trvalých zdravotních obtíží i ztížení společenského uplatnění.

Zadejte vaše jméno a telefon, ozveme se vám

S čím Vám můžeme pomoci?

Uklouznutí a pády

Kluzké podlahy, náledí, nefunkční zábradlí, nedostatečné osvětlení či nerovné chodníky patří mezi faktory, které vedou typicky k uklouznutí a pádům.

Napadení cizím psem

K náhlému napadení cizím zvířetem, zejména psem ve vlastnictví jiné osoby, nedochází ojediněle.

Jiné škodní události

Byli jste zraněni v důsledku ještě jiné škodní události? Zavolejte nám a zjistěte, zda máte nárok na odškodnění újmy na zdraví.

Jak to funguje?

Zavoláme
Vám

Po obdržení Vašeho dotazu Vás co nejdříve kontaktujeme.

Zašlete nám
podklady

Poskytnete nám základní podklady k řešené události. Preferujeme elektronickou formu, ale zvládneme to i jinak.

Případ bezplatně analyzujeme

Rychle a bez jakýchkoliv poplatků. Během pár pracovních dnů se Vám ozveme s návrhem dalšího postupu.

Převezmeme
zastoupení

Pokud Vám budeme schopni pomoci, podepíšeme smluvní dokumentaci a pustíme se do toho.

Vymůžeme adekvátní odškodnění

S pomocí zkušených advokátů pro Vás vymůžeme nejvyšší možné odškodnění.
V naší společnosti naleznete profesionálního a empatického partnera.

Odměnu si zasloužíme pouze v případě úspěchu

Smluvenou odměnu si nárokujeme pouze v případě úspěšně vymoženého odškodnění. Pokud pro Vás nic nevymůžeme, nic nám neplatíte.

Proč spolupracovat zrovna s námi?

Články

Hodnota bodu bolestného v roce 2021

Při určování hodnoty bodu bolestného při utrpění újmy na zdraví je nutno rozlišovat, zdali bude újma posuzována podle zákoníku práce nebo podle občanského zákoníku. Podle zákoníku

Číst dále

Konzultace zdarma
Vyplňte dotazník a my se vám brzy ozveme

Reference

Velice doporučuji se v případě problémů na 1.zdravotní obrátit. Společnost mě profesionálně zastupovala při vymáhání odškodnění újmy na zdraví utrpěné v důsledku pochybení zdravotnického zařízení. S její pomocí jsem získala adekvátní odškodnění.

B. Brousilová

Praha

Společnost První zdravotní poradenská mi získala odpovídající odškodnění za újmu na zdraví, kterou jsem utrpěla následkem nezaviněné nehody na lyžích způsobené cizincem. Za všechny služby s tím spojené moc děkuji.

I. Krubertová

Poděbrady

S profesionální pomocí První zdravotní jsem se domohla adekvátního odškodnění újmy na zdraví utrpěné při dopravní nehodě.  

A. Žemlová

Újezdeček

Společnost První zdravotní poradenská mě profesionálně zastupovala při vymáhání odškodnění újmy na zdraví utrpěné v důsledku nezaviněné dopravní nehody. S její pomocí jsem získala adekvátní odškodnění. Do budoucna vím, kam se mohu v případě potřeby znovu obrátit.

M. Granečná

Ostrava

Se službami První zdravotní jsem byla nadmíru spokojená. Pomohli mi v situaci po úraze, kdy jsem byla v nesnázích a vymohli pro mě adekvátní odškodnění v důsledku utrpěné újmy na zdraví způsobené pádem na neupraveném chodníku. Moc děkuji za lidskost, nadstandardní jednání a dokonalou komunikaci.

N. Svobodová

Zlín